• Main Project Worldwide
 • ERW Steel Pipe
 • Imported Equipment
 • 1154492
 • 1154491
 • TEAM2
 • 811141428118

за компанијата

Тијанџин Xinyue челик група, која се наоѓа во Daqiuzhuang индустриска зона, Тијанџин, Кина, е една од најпознатите претпријатие на челични цевки во China.consolidating производство на челични цевки, порибување, домашни и меѓународен маркетинг. Нашата цел е создавање на најдобрите корпорација визуелизација за клиенти со "најдобра цена, со висок квалитет, брза испорака, прва класа на услуги".

Xinyue постави неколку производствени бази во Тијанџин и провинцијата Хебеј, производство ERW челични цевки, SSAW челични цевки, LSAW челични цевки ...

Гледај Повеќе

нашите servies

Ние ги доставуваме едно решение на челични цевки од целиот свет.

 • решенија

  решенија

  Ние ги доставуваме едно решение на челични цевки од целиот свет.

 • ПРОИЗВОДИТЕЛ

  ПРОИЗВОДИТЕЛ

  Професионална производител на челични цевки ПРОИЗВОДИ

 • Квалитет

  Квалитет

  Секогаш го става на квалитетот на прво место и строго

нашите производи

Ние ги доставуваме едно решение на челични цевки од целиот свет.

партнери од доверба