• Main Project Worldwide
 • ERW Steel Pipe
 • Imported Equipment
 • 1154492
 • 1154491
 • Team2
 • 811141428118

Rreth kompanisë

TianJin XinYue Steel Group, të vendosura në Daqiuzhuang Zona Industriale, Tianjin, China, është një nga ndërmarrjet më të famshme të tub çeliku në China.consolidating prodhimin tub çeliku, çorape, të brendshme dhe marketingut ndërkombëtar. Qëllimi ynë është krijimi më të mirë vizualizimi korporatës për të konsumatorëve me "çmimin më të mirë, cilësi të lartë, ofrimit të shpejtë, First-Class Shërbimit".

Xinyue ngritur disa bazave prodhimin në Tianjin dhe Hebei Province, prodhim ERW Steel Pipe, SSAW Steel Pipe, LSAW Steel Pipe ...

Shiko më shumë

Servies tona

Ne furnizimit one-stop zgjidhje e tubave të çelikut në të gjithë botën.

 • Zgjidhjet

  Zgjidhjet

  Ne furnizimit one-stop zgjidhje e tubave të çelikut në të gjithë botën.

 • prodhues

  prodhues

  Prodhues i gypave Steel Produkte

 • cilësi

  cilësi

  Gjithmonë e vë cilësinë në vendin e parë dhe në mënyrë rigoroze

produktet tona

Ne furnizimit one-stop zgjidhje e tubave të çelikut në të gjithë botën.

partnerët besuar