Rreth nesh

TianJin XinYue Steel Group , të vendosura në Daqiuzhuang Zona Industriale, Tianjin, China, është një nga ndërmarrjet më të famshme të tub çeliku në China.consolidating prodhimin tub çeliku, çorape, të brendshme dhe marketingut ndërkombëtar. Qëllimi ynë është krijimi më të mirë vizualizimi korporatës për të konsumatorëve me "çmimin më të mirë, cilësi të lartë, ofrimit të shpejtë, First-Class Shërbimit".

Xinyue ngritur disa bazave prodhimin në Tianjin dhe Hebei Province, prodhim ERW Steel Pipe, SSAW Steel Pipe, LSAW Steel Pipe, SMLS Steel Pipe, sistemi skela dhe couplers.

Pajisja me teknologji të avancuar, të prodhimit dhe të inspektimit objektet e brendshme dhe ndërkombëtare, fabrika jonë është saktësisht pas e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO dhe standarde ndërkombëtare dhe rregullimin nën drejtimin e inxhinierëve profesional dhe ekipi i prodhimit.

Xinyue Steel Group gjithmonë të insistojnë në parimin e "Kredia e bazuar, konsumatorit të parë, High Quality, efikasitet të lartë", ndjek kënaqësinë e 100% të konsumatorëve.

Tianjin Xinyue Industriale dhe Tregtisë Co, Ltd, si një degë nën grup, është kryesisht përgjegjës për biznesin eksportues të grupit. tub çeliku Xinyue është aplikuar gjerësisht në naftë dhe gazsjellësit, ujësjellësit, ndërtimi dhe ndërtimin, pastrimi dhe grumbullonin projects.engaging në naftë dhe gazsjellësit, pastrimi, grumbullonin dhe projektet e ndërtimit të urës.

Tregu i shitjes jonë është duke u përhapur në të gjithë botën, të tilla si Azia Juglindore, Mid-lindje, Evropa, Amerika e Jugut, Afrika dhe kështu me radhë, marrja e një reputacion të mirë në mes të konsumatorëve.

Mirë se vini në Xinyue çelikut!

Xinyue Steel, juaj zgjedhja më e mirë me zgjidhje të one-stop e gypave të çelikut.