tub çeliku ERW zorrë tub

Përshkrim i shkurtër:

Përdorimi: Përdoret për të ulët të transportit të lëngshme presion, të tilla si ujë, gaz dhe naftë. çmimet e naftës dhe prodhimit të makinerive, etj ERW: Rezistenca elektrike ngjitur tub HFI: High Frequency tub Induksioni bashkoj EFW: Electric Fusion ngjitur tub Standard: API 5L, API 5CT, ASTM 53, EN10217, DIN 2458. IS 3589, JIS G3452, BS1387 Certifikata: API 5L PSL1 / PSL2, API 5CT Out Diametri: 21.3mm - 660.4mm (1/2 "-26") Wall Trashësia: 1.5 - 22.2mm Length: 0.3 - 18 m çeliku Grade: API 5L ...


Detail Product

Produkt Tags

Perdorimi: Përdoret për të ulët të transportit të lëngshme presion, të tilla si ujë, gaz dhe naftë. Çmimet e naftës dhe makineri prodhuese, etj

ERW: Rezistenca elektrike ngjitur tub

HFI: High Frequency Induksioni bashkoj tub

EFW: Electric Fusion ngjitur tub

standard:API 5L, API 5CT, ASTM 53, EN10217, DIN 2458. IS 3589, JIS G3452, BS1387

Certifikata:API 5L PSL1 / PSL2, API 5CT

Out Diametri: 21.3mm - 660.4mm (1/2 "-26")

Wall Trashësia: 1.5 - 22.2mm

Gjatësi: 0,3-18 M

Çeliku Grade: API 5L: GR B, X42, X46, X56, X60, X65, X70

API 5CT: K55, J55, N80 marrëse-dhënëse P110

ASTM A53: GR A, B GR

EN: S275, S275JR, S355JRH, S355J2H

GB: Q195, Q215, Q235, Q345, L175, L210, L245, L320, L555 L360-

Sipërfaqja: Fusion Epoxy bond Veshje, qymyrit Tar Epoxy, 3PE, Vanish Veshje, bitumit Veshje, Black Oil veshja si për kërkesat e klientit

Test: Chemical Komponenti Analiza, Properties mekanike (forcë maksimale elasticiteti, të jepnin forcë, zgjatim), teknike Properties (rrafshim Test, lakimi Test, Blow Test, Test Impact), jashtme Inspektimit madhësi, hidrostatik Test.

Mill Certifikata Test:EN 10204 / 3.1B

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products