tub çeliku seamless tub çeliku SMLS

Përshkrim i shkurtër:

Usage: Applicable to the general structure, mechanical structure, water wall panel, economizer, super heater, boiler and heat exchanger with seamless steel tubes, and to transport liquid, gas, oil etc. Standard: ASTM A106/A53, ASTM A519, JIS G 3441, JIS G3444, JIS G3445 DIN 2391, EN10305, EN10210, ASME SA106, SA192, SA210, SA213, SA335, DIN17175, ASTM A179… Certificate: ISO 9001-2008 Out Diameter: 10.3-914.4mm Wall Thickness: 1.73-40mm Length: Random Length, Fixed Length, SRL, DRL Steel Grad...


Detail Product

Produkt Tags

Perdorimi: Zbatueshme për strukturën e përgjithshme, struktura mekanike, panel mur ujit, ngrohtës, ngrohës super, kazan dhe exchanger ngrohjes me tuba çeliku seamless, dhe për të transportuar të lëngshme, gazit, naftës etj

standard:

ASTM A106/A53, ASTM A519, JIS G 3441, JIS G3444, JIS G3445 DIN 2391, EN10305, EN10210, ASME SA106, SA192, SA210, SA213, SA335, DIN17175, ASTM A179…

Certifikata:

ISO 9001-2008

Out Diametri: 10.3-914.4mm

Wall Trashësia: 1.73-40mm

Gjatësi:

Length Random Fikse Length, SRL, DRL

Çeliku Grade:

ASTM A53 / A106: GR A, GR B, GR C

ASME SA106: GR.A, GR.B, GR.C

ASME SA192: SA192

ASME SA209M: T1, T1a

ASME SA210: GR.A-1, GR.C

ASME SA213: T2, T5, T9, T11, T12, T22

ASME SA335: P2, P5, P9, P11, P12, P22, P91 ASTM A333: gr.1, gr.3, Gr.4, Gr.6, Gr.7, Gr.8, Gr.9, Gr.10 , Gr.11

ASTM A333: gr.1, gr.3, Gr.4, Gr.6, Gr.7, Gr.8, Gr.9, Gr.10, Gr.11

DIN17175: ST35.8, ST45.8, 15Mo3, 13CrMo44

Trajtimit të ngrohjes:

Annealed: annealed Bright, Spheroidize annealed, normalizuar, Stresi lirohet, Ftohtë përfundoi, shuhet dhe shkon

Gjendje dorëzimit: BKS, NBK, BK, BKW, GBK (+ A), NBK (+ N), BK (+ C)

Mill Certifikata Test:

EN 10204 / 3.1B
  • Previous:
  • Next:

  • Related Products