katrore dhe drejtkëndëshe tub tub çeliku katror

Përshkrim i shkurtër:

Standard: A500 ASTM, ASTM A53, EN 10210, EN 10219, JIS G 3466, BS 1387, BS 6323, ESHTE: 1161, IS: 3601, IS: 3074 IS: 4923, DIN 1626, DIN 2394. Out Diametri: 10 * 10mm - 500 * 500 mm Wall Trashësia: 0.5mm - 20mm Length: 0,1-18 m sipas kërkesës së klientit çeliku Klasa: GB: Q195, Q215, Q235, Q345 ASTM: GR A, GR B, GR C, GR D, DC01 , DC03, 1008, 1010 JIS: SS330, SS440, SS490, SPHD, Sphe EN BS: S185, S235, S235JR, S235 G2H, S275, S275JR, S355JRH, S355J2H End: cut Square, Burr hequr Sipërfaqja: Lightl ...


Detail Product

Produkt Tags

standard:

ASTM A500, ASTM A53, EN 10210, EN 10219, JIS G 3466, BS 1387, BS 6323, ESHTE: 1161, IS: 3601, IS: 3074 IS: 4923, DIN 1626, DIN 2394.

Out Diametri:

10 * 10mm - 500 * 500 mm

Wall Trashësia:

0.5mm - 20mm

Gjatësi:

0,1-18 m sipas kërkesës së klientit

Çeliku Grade:

GB: Q195, Q215, Q235, Q345

ASTM: GR A, GR B, GR C, GR D, DC01, DC03, 1008, 1010

JIS: SS330, SS440, SS490, SPHD, Sphe

EN BS: S185, S235, S235JR, S235 G2H, S275, S275JR, S355JRH, S355J2H

End:

prerë katror, ​​Burr hiqet

Sipërfaqja: shkrirë lehtë, dip hot galvanizuar, Electro galvanizuar, e zezë

Trajtimit të ngrohjes:

Bright Annealed, Annealed Black

Paketimi:

priza plastike në të dyja anët, tufa gjashtëkëndor të max. 2,000kg me disa shirita çeliku, dy tags në çdo pako, të mbështjella me letër i papërshkueshëm nga uji, mëngë PVC, me thesin me disa shirita çeliku

Mill Certifikata Test:EN 10204 / 3.1B




  • Previous:
  • Next:

  • Related Products