SSAW çeliku tub uji tub

Përshkrim i shkurtër:

Procesi: spirale Submerged- hark ngjitur tub çeliku Perdorimi: përdorura për të ulët të transportit të lëngshme nën presion, të tilla si uji, gazi dhe vaj; ndërtimit dhe tuba Standard: API 5L, ASTM A252, EN10217-1,2,5, EN10219-1, BS, JIS, IS Certifikata: EN10217, EN10219, API 5L PSL1 / PSL2, API 5CT Out Diametri: 219.1 mm - 3048mm ( 8 "-120") Muri trashësie: 4mm - 30mm Koha: 3 - 70 m çeliku Klasa: API 5L: GR A, GR B, X42, X46, X56, X60, X65, X70 ASTM A252 GR 1 GR 2, GR 3 BS 4360: Klasa 43, Klasa ...


Detail Product

Produkt Tags

procesi:

Spiral Submerged- Arc ngjitur Steel Pipe

Perdorimi:

Përdoret për të ulët të transportit të lëngshme presion, të tilla si ujë, gaz dhe vaj; ndërtimit dhe tubacioneve

standard:

API 5L, ASTM A252, EN10217-1,2,5, EN10219-1, BS, JIS, IS

Certifikata:

EN10217, EN10219, API 5L PSL1 / PSL2, API 5CT

Out Diametri:

219.1 mm - 3048mm (8 "-120")

Wall Trashësia:

4mm - 30mm

Gjatësi:

3-70 M

Çeliku Grade:

API 5L: GR A, GR B, X42, X46, X56, X60, X65, X70

ASTM A252 GR 1 GR 2, GR 3

BS 4360:  Klasa 43, Klasa 50

EN:  S275JR, S275J0H, S275J2H, S355JRH, S355J0H, S355J2H

Sipërfaqja:

Fusion Veshje Epoxy bond, qymyrit Tar Epoxy, 3PE, Vanish Veshje, bitumit Veshje, Veshje Black Oil sipas kërkesës së klientit

Test:

Kimike Komponenti Analiza, Properties Mekanike (forca elastik, japin tërë bollëkun e, zgjatim), metallographic Test, teknike Properties (Bending Test, Charp-v Impact Test, hidrostatike Test, X-ray Test, Test hidrostatike

Mill Certifikata Test:

EN 10204 / 3.1B
  • Previous:
  • Next:

  • Related Products